İlçe Temsilcilerimiz

Akyaka

 

EMİRHAN DEMİR

1994 yılında Erzurum’da doğdu. ilk öğretimini burada tamamladı. 2012 yılında Manisa Selendi Anadolu Lisesi’ni 2016 yılında ise Recep tayyip erdoğan üniversitesi ilahiyat fakültesi din kültürü bölümünden mezun olmuştur. 2017 yılından itibaren ise öğretmen olarak görev yapmaktadır.

Arpaçay

 

HALİL İBRAHİM AVCI

1987 yılında Arpaçay’da doğdu. İlk ve ortaöğretimini burada tamamladı. Lisans eğitimi iktisadi ve idari birimler falüktesi uluslar arası ilişkiler bölümünde devam etmektedir. 2006 yılından beri Arpaçay öğretmenevinde görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Kağızman

FERMANİ DURMAZ

1981 yılında Kağızman’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kağızman’da tamamladı. Kafkas Üniversitesi Beden öğretmenliği mezunu. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında aktif görevlerde bulundu. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Susuz

 

OĞUZ CEBRAİLOĞLU

1997 yılında Kars’ın susuz ilçesinde doğdu.İlk ve ortaokulu Susuz ilçesinde Atatürk ilköğretim okulunda okudu. Liseyi Artvin Anadolu Meslek lisesinde tamamladı. Üniversite öğrenimini Manisa Turgutlu meslek yüksek okulu elektronik bölümünü bitirdi.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.