Ekibimiz

İL TEMSİLCİMİZYUSUF CANPOLAT  

1992 yılında Kars’ta doğdu. İlk ve orta öğretimini burada tamamlayıp, lisans eğitimini İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde 2015 yılında tamamladı. Kafkas Üniversitesi ve Atatürk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde İslam Tarihi ve Sanatları alanında yüksek lisans eğitimi devam etmektedir. 2015 yılından bu yana öğretmen olarak görev yapmaktadır.

 
YÖNETİM KURULUMUZ

Teşkilat Koordinatörü

KIYAS YILDIZ

1985 yılın da Kars Kağızmanda doğdu.İlkokulu Halitpaşa ilköğretim okulunda, liseyi Alparslan lisesinde tamamladı. Askerliğini Bitlis hizanda tamamlayıp İstanbul’da Aras inşaatında Müdür olarak 7 yıl çalıştıktan sonra Kars’ta bir müddet esnaflık yaptı.Yıldız Kars sporun kurucusu ve başkanlığını halen yürütmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır. Şuan özel bir şirkette çalışmaktadır.

 

Üniversite Koordinatörü

MUSTAFA KAYA 

1997 yılında Erzurum’da doğdu. Gampo’da ilköğretimini tamamladı. 2015 yılında Hüseyin Avni Ulaş Anadolu Lisesi'den mezun oldu. Kafkas Üniversitesi İlahiyat Fakültesi bölümünde eğitim görmektedir.

Üniversite öğreniminde; öncesinde olduğu gibi çeşitli sivil toplum kuruluşları, üniversite toplulukları ve gençlik kolları bünyesinde çalışmalarda bulundu. Lise başkanlığı, Ar-Ge başkanlığı, Dış İlişkiler başkanlığı, Üniversite Birim başkanlığı gibi aktif görevler aldı.

Daha önce vakfımız bünyesinde Medya İletişim Koordinatörlüğü görevini yapıp, 2019 Ağustos ayı itibariyle Üniversite Koordinatörü olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Orta seviyede ingilizce ve arapça bilmektedir.

Lise Koordinatörü

MUHARREM ONUR İBRAHİMOĞLU

 

1987 yılında Kars'ta dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimi Kars'ta, yüksek öğrenimini ise Kafkas Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesinde ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinde devam etmektedir. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) profesyonel hakemlik- Türkiye Yüzme Federasyonu (TYF) il temsilciliği yapmaktadır. 2012 yılında Kars Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde İşçi statüsünde işe başladı ve halen bu kurumda çalışmakta olup evli ve bir çocuk babasıdır.

Ortaokul Koordinatörü

ÖMER FARUK DİLBER

1998 yılında İstanbul'da doğdu. İlk ve ortaokul eğitimini Bursa'da lise eğitimini Erzincan ve Kars'da tamamladı. Ön lisans eğitimini Kafkas Üniversitesi ilk ve yardım bölümden mezun olarak tamamladı. 2017 yılından bu yana Kafkas Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde hemşire olarak görev yapmaktadır.

Çalışan Gençlik Koordinatörü

ŞAHİN CAN GÜNGÖR

1992 yılında Ankara'da doğdu. İlköğretim, orta öğretim ve liseyi Ankara'da tamamladıktan sonra Kars Kafkas Üniversitesi'nde Fen Bilgisi Öğretmenliği okudu. Anadolu Üniveristesi A.Ö.F'de Adalet , Kafkas Üniveritesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Tıbbi Dokümantasyon,Kafkas Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitusunde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Kars Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nde çalışmaktadır.

Kadın ve Aile Koordinatörü

NURTEN IRMAK DEMİR

1998'de Kars'ta doğdu. İlk ,orta ve lise eğitimini burada tamamladı. Lise dönemlerinde birçok sosyal sorumluluk projelerine katıldı. Kafkas üniversitesi işletme bölümünde halen eğitim görmektedir.

Eğitim Koordinatörü

FATİH KURT

1998 yılında Konya’da doğdu. Konya Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden 2016 yılında mezun olup, Kafkas Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde lisans eğitimine devam etmektedir.

Lise ve lisans dönemi boyunca çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları’nda hizmetlerde bulundu. Daha önce vakfımız bünyesinde Üniversite Koordinatörlüğü görevini yapıp, 2019 Şubat ayı itibariyle Eğitim Koordinatörü olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Orta seviyede ingilizce ve arapça bilmektedir.

İdari ve Hukuki İşler Koordinatörü

ÖMER FARUK ALTUN

1991 yılında Ardahan/Göle doğumlu. İlk ve orta öğretimini Kars’ta tamamlamıştır. 2014 yılında Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesin'den mezun olmuştur. Aynı yıl Sarıkamış Devlet Hastanesine atanmış, 2015 yılında ise Kars Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine görevlendirilmiştir. Halen burada çalışmaktadır. Orta derecede İngilizce bilmektedir.

Mali İşler ve Kaynak Geliştirme Koordinatörü

TALHA MUSA ÖMEROĞLU

28.07.1999 tarihinde Kocaeli de doğdu. İlköğretimini TBMM İlkokulunda , ortaöğretimini Yahya Kaptan Anadolu Lisesi'nde tamamladı. Hala Kafkas Üniversitesi Veteriner Hekim Fakültesi 'nde eğitim görmektedir. Lise hayatında çeşitli STK larda Lise Komisyonu ve Tanıtım Medya Komisyonu' nda görev aldı. 

Medya İletişim Koordinatörü

SERKAN TÖREMEN

1995 yılında Iğdır/ Tuzluca'da doğdu. İlköğretim, ortaöğretim ve liseyi Iğdır'da tamamladı. Kafkas üniversitesinde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde halen eğitim görmektedir. 2018 yılından itibaren vakfımızda aktif görev almaktadır.

Yurtlar ve Evler Koordinatörü

UMUT İBRAHİM OĞUZ

1988 yılında Kars'ta doğdu. 2012 yılında Adıyaman Üniversitesi Kimya Bölümünden mezun oldu. 2014 yılında Adıyaman Üniversitesi Organik Kimya Bölümünden yüksek lisansını tamamladı. Çeşitli çalıştay ve kongrelere katıldı. Yaklaşık iki yıldır TÜGVA çalışmalarında hususi olarakta yurt müdürlüğü faaliyetinde bulunmaktadır.

ERP Sorumlusu

UMUT EMİRLE

1992 Kars'ın Selim ilçesinde doğdu. İlkokulu Kaynarlı köyünde okudu. Liseyi öğretimini Kars Cumhuriyet Lisesi tamamladı. Kars'ta reklam ve tanıtım üzerine esnaflık yapmaktadır.
HANIM SORUMLULARIMIZ

Üniversite Hanım Sorumlusu

 

GÜLNUR ÖZDEMİR

1985 yılında İstanbul'da doğdu ilk orta ve lise eğitimini burada tamamlamış olup Sakarya üniversitesi bilgisayar, Eskişehir Anadolu üniversitesi İlahiyat ön lisans mezunudur ve Kafkas üniversitesi Arap dili ve edebiyatları bölümünde halen lisans eğitimini devam ettirmektedir.

Lise Hanım Sorumlusu

 

AYŞE NUR İSAOĞLU

25.07.1998'de Kars'da doğdu. İlk ve orta öğrenimimi Kars Atatürk ilköğretim okulunda, lise öğrenimimi ise Kars Alpaslan Anadolu lisesinde tamamladı. Kafkas Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde hala eğitim görmektedir. 2018 yılından itibaren Türkiye Gençlik Vakfımızda aktif görev almaktadır.

Ortaokul Hanım Sorumlusu

 

KÜBRA SOLMAZLI

1996 tarihinde Kars'da doğdu. İlkokul ve ortaokulu Gazi Ahmet Muhtar Paşa ilköğretim okulunda, lise öğretimini ise Gazi Kars Anadolu lisesinde tamamladı. 2017 yılında Adnan Menderes Üniversitesi Anestezi bölümünden mezun oldu.

Yönetim Kurulu Üyemiz

 

ELİF ALADAĞ

Kars Sarıkamış ilçesinde doğup ilk orta ve lise öğrenimini burada tamamladı. Kafkas üniversitesi Beden eğitimi ve spor öğretmenliği mezunu olup Gönüllü kamp liderliği yapmakta şimdi özel kurumda Beden eğitimi öğretmeni olarak çalışıyor.